سوشال پنل با پشتیبانی 24 ساعت در 7 روزهای هفته پاسخگوی مشتریان خود می باشد.
شبکه های اجتماعی تنها اگر همه قوانین جمهوری اسلامی و سایت سوشال پنل را رعایت کرده باشند ، سفارش آن ها قابل انجام خواهد بود.

سوشال پنل به حریم خصوصی مشتریانش احترام گذاشته و هیچ گونه مزاحمتی برای کاربران ندارد.

کلیه ی سفارش های ثبت شده درسوشال پنل به ترتیب در صف اجرا گذاشته می شوند.
سوشال پنل از انجام سفارش پیج های اینستاگرامی و کانال های تلگرامی که محتوای آنها درباره طلسم ، ص*یغه و دوست یابی و… معذور است.

سوشال پنل به هیچ وجه به اکانت شبکه های اجتماعی کاربران دسترسی نداشته و از مشتریان تنها آدرس یا لینک پیچ مورد سفارش را دریافت می کند.
در زمان خرید اطلاعات صحیح خود را وارد نمایید تا سفارشات شما به درستی انجام شوند . درصورت وارد کردن اطلاعات غلط توسط شما هیچ مسئولیتی متوجه ما نخواهد بود.

سفارش های استارت شده در پنل به هیچ وجه قابل برگشت و استرداد وجه نبوده و در ثبت سفارش شما به معنی پذیرفتن تمام قوانین و شرایط ما بوده و هیچ گونه پشیمانی و صرف نظر از انجام سفارش قابل پذیرش نیست.

در هنگام ثبت سفارش توضیحات هر سفارش را به درستی مطالعه نمایید زیرا بعد ثبت سفارش امکان تغییر لینک یا تعداد و طرح مورد نظر امکان پذیر نمی باشد.

سوشال پنل در برابر طرح هایی که شامل گارانتی یا جبران ریزش نمی باشند مسئولیتی ندارد و مسئولیت ریزش کم یا زیاد آن بر عهده خریدار می باشد.

در هنگام ثبت نام و سفارش از ایمیل معتبر و شماره معتبر استفاده کنید تا در صورت بروز هرگونه ایراد یا مشکل با شما تماس بگیریم.

اعلان ها
اطلاعیه جدیدی وجود ندارد